9.1.12

Herşeyi çok fazla kafama takıyorum.sırf bu yüzden olması gerekenden daha önce yaşlanıcam eminim.tamam takıntılıyım kabul ediyorum.kurallarımda var onada eyvallah.ama beynimde hep bir sorun ve soru işareti olmak zorunda mı?

13 yorum:

Adsız dedi ki...

Çok güzel bir siteniz var, hazırlayanların ellerine sağlık. Benim internette dolaşırken bulduğum http://www.tabloal.com diye bir site var, sizlerle paylaşmak istedim :)

iρεκβöcεĝι~ dedi ki...

olmak zorunda olmazsa olmaz hepimizin böyle:(

Story dedi ki...

sky8;
Teşekkürler:)

iρεκβöcεĝι~;
ne yazık ki:/

Adsız dedi ki...

evet.. bu konuda yalnız değilsin.bunu demeye gelmiştim.

Story dedi ki...

X;
giderek artıyoruz desene:/

Bolat dedi ki...

Ufak tefek şeylerle uğraşmamak lazım hayat çok kısa çünkü :)

Story dedi ki...

Elbette.. Tabi başarabilmek önemli:)

Giz dedi ki...

Story'm ah o kafaya takılanlar olmasa! :) insanın iç huzuru çok daha fazla olurdu kuşkusuz ama bazen insanın elinde olmuyor, çok taka taka zamanla takmamayı öğreniyor bir yerde insan baby'm. O kadar minnaksın ki senin yaşlanmana imkan yok benim gözümde kuzum :))

Story dedi ki...

Giz'm;
Hepimiz muzdaribiz sanırım bu konuda kuzum:) bir rahat bırakmıyorlar ki bizi ohh diyelim.kafaya tokadan başka bir şey takmamayı öğrenicem İnş.bende:D hehehe holleeyyy! Canımsın benim<3 gözünde hep minnak kalmaya rağzıyım ben baby’m:))

Mia Wallace dedi ki...

boşver storym takma!

Laliş dedi ki...

Aslında o soru işaretinin olması iyi bir şey. Olmasaydı düşünme yetimiz körelirdi. Hayat böyle daha güzel yaşanıyor bence.

VuslaT dedi ki...

selam ben geldim.siteni ziyaret edeyim dedim.Takma kafana toka bile benim yaşıma gelince pişman olursun sonra.yaşa hayatını yaşa bu dünyada sağlığın varmı paşasın paşa.
Sevgiler...

Story dedi ki...

Mia'm;
elimden geleni yapıyorum:/

Laliş;
farklı bir bakış açısı:)

VusLaT;
hoşgeldin,iyi ettin:)
doğru haklısın.herşeyin başı sağlık.teşekkür ederim.