25.11.11

Story gelirse-2(:

Uzun uzun bir aradan sonra herkese yeniden merhaba! :)
anlatmayalı,okumayalı, içten gelen onca güzel sese kulak vermeyeli çok oldu.yapabilirim, yazmadan durabilirim sanmıştım.anlatmak yerine susmak iyi gelir belki düşüncesindeydim fakat olmadı.blog canmış, buradaki sevgi insanı mutlu edenmiş..susmaksa bana iyi gelen değilmiş.. boşlukları elimden geldiğince doldurmaya çalışıcam.ne kadar başarabilirim bakıcaz artık.
Evettt.. şimdi nerden başlasam karar veremedim.o yüzden ortadan konuya giriş yapmak en iyisi.
sizlerden ayrı kaldığım zaman içerisinde hayatımda öle ekşın ekşınlar yaşamadım.gayette normaldi herşey.aslında tamda bundan bahsetmek istiyorum.o kadar düzenli ve güzeldi ki günler çoğu zaman öfkemi kontrol edip, sakinliğimi korudum diyebilirim.peki bunu nasıl mı başardım?  'kendimi dinleyerek'..
isteklerimi,çevremdeki insanları, düşüncelerimi kendi içimde bir bir sorgulayıp,gözlemleyerek.. üzüldüğüm,canımı sıkan her ne varsa geriye atarak.. son günlerde sık sık kullanıyorum bunu. ' at geriye! ' hayatın senin istemediğin şekilde mi gidiyor? umutsuzluğun üzerine yapışıp kaldığını mı düşünüyorsun? buna sebep olan her ne varsa at geriye! hiçbirşey senin mutluluğundan daha önemli olamaz.bırak başkaları üzülsün sanane! :) işte bunu yapabilmeyi öğrendim.bütün bunları yaparken tabi bazı şeyleri azalttım hayatımda.mesela gerektiği kadar kullandım iletişim araçlarını.en baştada cep telefonumu.evde olduğum zamanlarda ailemle daha çok vakit geçirdim.dışarı çıktığım zamanlarda ise yine dostlarımla birlikteydim elbette.normalde gülmeyi seven bir yapım vardır.bir dönem kaybettiğim o çizgiyi yeniden yakaladım.ve onu ikiye katladım.insanlara sevgiyle yaklaşabilmeyi öğrenip,tüm ön yargılarımı yıktım falan filan. afferim bana be:)
şimdilik bu kadar.devamını başka bir postta getirmek üzere, herkese sevgiler ...:)

6 yorum:

Edebali dedi ki...

Tekrar merhaba o zaman. :) Bu ara, iyi gelmiş sanırım sana. :)

Adsız dedi ki...

Hoş geldin :)

iyi olmana ve tekrar yazıyor olmanada sevindim. :)

Yaptığın şey , bende çok yaptığım için , iletişim araçlarından sadece interneti kullanıyorum oda günde iki saati geçmiyor.

İyi geliyor.

Ve sende iyi ki geldin.


Güneş..

Story dedi ki...

Edebali;
Merhaba:))
evet düşündüğümden daha bile iyi geldi diyebilirim :)

Güneş;
Hoşbuldum(:
Teşekkür ederim.Bende seni burada tekrar görebildiğime sevindim:)
insan arada bir uzak kalmak istiyor dünyanın hızına.çok iyi yapıyorsun.azı karar,çoğu zarar demişler:)

tekrar teşekkür ederim içtenliğin ve takipte kaldığın için(:

Profösör dedi ki...

Yüzünde tebessüm daim olsun. Bir tebessüm bin sadakaya bedeldir..

Mr.E dedi ki...

Hoş geldin o zaman :)

Story dedi ki...

Profösör;
çok teşekkür ederim.Amin(:

Mr.E;
Hoşbulduk:)